Administrator IT

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko Administratora Sieci i Infrastruktury IT.
Firma NexOne utrzymuje infrastrukturę IT swoich klientów.
W zakresie obowiązków nowozatrudnionej osoby będzie utrzymanie infrastruktury klienta, jej dalszy rozwój oraz implementacja nowych usług na zlecenie poszczególnych działów klienta oraz obsługa zgłoszeń użytkowników.

Zakres obowiązków

Administrowanie siecią komputerową
Zabezpieczanie infrastruktury IT
Konfiguracja i utrzymanie serwerów MS Server, MS SQL Server, MS AD
Konfiguracja i utrzymanie serwerów opartych o system Linux wraz podstawowymi serwisami
Konfiguracja i obsługa kopii zapasowych
Wykorzystanie wirtualizacji do optymalizacji infrastruktury IT
Instalowanie i konserwacja serwerów, stacji roboczych użytkowników oraz sprzętu biurowego (drukarki, VOIP, etc.)
Prowadzenie komunikacji z podwykonawcami i dostawcami zewnętrznymi
Uczestnictwo w projektach realizowanych przez klienta

Kwalifikacje

Znajomość technologii wymienionych w “Zakresie obowiązków”
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
Elastyczność i umiejętność zarządzania priorytetami zadań
Prawo jazdy kat.B.

 Oferujemy

Pracę w międzynarodowym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego
Możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej firmie o mocnej pozycji na rynku
Satysfakcjonujące wynagrodzenie
Elastyczne warunki pracy

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NexOneIT Sp. z o.o. Sp.k  z siedzibą w Łodzi, przy ul. Narutowicza 121, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.

Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do nas

Kontakt